Angličtina online

Učitel online i na mobilních telefonech

A je to tady!

Vyslyšel jsem prosby některých studentů, kteří se snaží, stejně tak jako já být více flexibilní. Je čas prázdnin a tak se někteří z Vás nachází v rozdílných podmínkách než v čase školního roku. Navíc počasí přímo vybízí k pobytu venku a i já se snažím co nejvíce času trávit ve venkovní kanceláři.

I když je čas léta spojen s odpočinkem, přesto chce řada z vás ve studiu angličtiny pokračovat. Neberete výuku jako „nutné zlo“, ale jako zábavu a já si toho velmi cením.

Vím, jak je někdy těžké přinutit se k výuce, ale když najdete způsob, který vám bude vyhovovat a bavit vás, pak vás již nic nezastaví.

Přemýšlel jsem, jak vám výuku, nejenom přes prázdniny, zpříjemnit. Mnoho z vás cestuje na dovolenou do míst, kde není dostatečné internetové připojení pro Skype a nebo si prostě chcete k angličtině jen odskočit během výletu nebo pobytu v přírodě.

Abychom si angličtinu co nejvíce zpříjemnili, rozhodl jsem se výuku více rozšířit na mobilní telefony.

Jakým způsobem to funguje?

Je to v podstatě obdoba telefonátu přes Skype s tím, že nevyužíváme všechny možnosti Skype připojení (mí studenti již ví, o co se jedná).

Výuku přes mobilní telefon upravuji tak, aby byla pro vás co nejpohodlnější. O žádné potřebné informace však nepřicházíte! Ty vám dodám stejným způsobem, jak jste zvyklí u Skype. V dohodnutý čas vám zavolám a veškeré náklady spojené s mobilním připojením jdou na mne 🙂

Myslím, že výuka přes mobilní telefony je dobrým rozšířením zvláště v případě, kdy se nacházíte mimo internetové připojení a bez PC, notebooku nebo tabletu.

Jediné, co doporučuji, je použití handsfree. Ideálně pak v kombinaci se sluchátky, například těmito:

ImgW.ashx

Díky tomu můžeme spolu komunikovat z parku při vaši procházce, na dovolené, při práci na vaší zahrádce, prostě odkudkoliv, kde se budete cítit dobře. Protože jak sami víte, pohoda je při výuce jednou z nejdůležitějších věcí a na té také stavím spolupráci se svými studenty 🙂

Dan

Sdílet:

2 comments

  1. Iva Zapletalová

    Zajímavý nápad

    1. danielondrejik@seznam.cz

      Děkuji Ivo 🙂 Jsem rád, že se Vám nápad líbí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..