Angličtina online

Dokázali to ostatní a dokážete to i vy...

Ráda bych chtěla tímto poděkovat Danovi za jeho velkou pomoc s mou jazykovou přípravou na pracovní cestu do zahraničí. Je to velice vstřícný, přátelský a intuitivní člověk. Naprosto dobře vždy odhadl jak mi s angličtinou pomoci. Toužíte - li po individuální, flexibilní a efektivní výuce, určitě naváhejte! Prošla jsem jazykovými kurzy i individuální výukou"nad učebnicí". Rozdíl byl znát již po několika společných hodinách. Danovi se podařilo mě rozmluvit, naučil mě spoustu technik, jak si poradit v situacích, kdy nerozumím a nepřichází ta správná anglická slovíčka. 🙂 Gramatika šla přirozeně ruka v ruce anglickou konverzací. Jednoznačně jeho služby doporučuji!! Zároveň přeji Vám i Danovi mnoho úspěchů a radosti nejen s angličtinou.

ŠárkaBrno

S výukou u Dana jsem maximálně spokojená. Po cca 15 letech jsem překonala syndrom tzv. věčného začátečníka a vidím, že konečně postupuji kupředu. Navíc vím, že se učím současnou angličtinu od lektora s profesionálním přístupem a dobrou pedagogikou výuky. Přitom nejsem zahlcovaná nekonečným množstvím gramatických pouček a jevů, které mě vždy frustrovalo. Vrámci Danova pozitivního přistupu si také uvědomuji své slabší stránky a mám hlavně chuť na nich pracovat. Dokonce se těším i na domácí úkoly, které mi pomáhají upevnit probírané učivo. Velmi užitečná je časová flexibilita lektora, která také odbourává stres tím , že se učím v době, kdy se mohu plně soustředit. Základem výuky je důraz na mluvený projev, což je samozřejmě to základní a v běžném kursu naprosto nedostačující, vzhledem k množství studentů. Osobně jsem překvapená, jaké dělám pokroky a vidím, že se angličtinu mohu opravdu naučit, navíc pod velmi kvalitním a efektivním vedením.

Alice SchweinerováKarlovy Vary

Díky Danovu pozitivnímu a osobnímu přístupu jsem po mnoha letech překonala syndrom studenta, který má sice pasivní znalost AJ, ale aktivní používání byl problém.. Již po pár lekcích s Danem jsem schopná v angličtině aktivně komunikovat. Pro tento způsob výuky jsem se rozhodla na doporučení mé kamarádky a rozhodně i já mohu doporučit dále!

Mgr. Pavla JakubcováMladá Boleslav

Anglicky jsem se snažila naučit více než 20 let, ale díky školnímu typu výuky si můj mozek vybudoval takový odpor, že jakékoli snahy o praktické použití ve mě vyvolávaly pocit trapnosti a následně beznaděje.  Myšlenka výuky přes Skype mě velmi zaujala, protože mi umožňuje výběr nejen času, ale také místa, kde bude hodina probíhat. Díky Danovu osobnímu přístupu, který respektuje a podporuje mé silné stránky a pomáhá překonat nechuť a obavy, jsem nejenom ve studiu vydržela, ale naše hodiny se do mého rozvrhu včlenily natolik, že mi jejich případná absence chybí 🙂 Angličtinu jsem již po pár hodinách začala aktivně používat, zmizel strach a stud, a ačkoli mám stále co zlepšovat, vím, že to nejtěžší mám již zvládnuto. Angličtina pro mě již není strašák, už se mi nezastavuje srdce, když se cizinec zeptá na cestu a necítím se trapně, když mu odpovídám. Překonala jsem syndrom věčného začátečníka a rozhodně budu ve studiu ráda dál pokračovat. Dana - Učitele online - mohu vřele doporučit jak začátečníkům, věčným začátečníkům, tak i pokročilým.

Markéta NovotnáPraha

Styl výuky přes skype je pro mě, aktuálně matku na mateřské, nejlepší možný způsob, jak pokračovat v rozvoji angličtiny a zároveň neřešit, že nemám uklizeno v bytě a někdo má přijít, případně, že musím někde v určitou dobu být. Jsem také maximálně spokojená se stylem lekcí, Dan umí výborně motivovat, jeho přístup je naprosto ojedinělý a díky kombinaci všech faktorů vím, že se opravdu zlepšuji! Za to moc děkuji!

Ing. Eva BehenskáPraha

Angličtinu  mám ráda, protože Dan je hodný a dobrý učitel. Všechno je pro mě srozumitelné a jasné a naučím se s ním víc než ve škole.

TerezkaPraha

Angličtina  mě baví, protože Dan je dobrý učitel, mluví zřetelně a je s ním zábava. Má taky hodně nápadů, jak hodiny oživit.

AlánekPraha

S výukou jsme velmi spokojeni. Děti se na hodiny vždy těší. Angličtinu teď mají opravdu rády,jsou si v ní jistější a vyjadřují se mnohem lépe a sebevědoměji.Dan je spolehlivý,vždy skvěle připravený a pozitivně naladěný. Jedná se o skutečné učení hrou, a to děti  motivuje a baví.Výuka je koncipována s přihlédnutím k individuálním potřebám dětí,což také velmi oceňujeme. 

Hanka, maminka

S angličtinou jsme velmi spokojeni, ve škole má syn největší slovní zásobu ze všech dětí.Navíc se na angličtinu s Danem vždy těší, takže je to pro nás spojení zábavného s užitečným. Dana jsme doporučili i dalším známým a také si nemohou angličtinu vynachváit.

Šárkamaminka

Výuka cizího jazyka tímto způsobem a to nemluvím o profesionalitě přístupu lektora, je pro mě a mé děti neskutečně výhodná, díky flexibilitě a osobnímu přístupu, které tento sytém umožňuje. Aktivní reflexe od učitele po každé lekci s elektronickým přepisem se také hodí a pružnost, jak se dají řešit časové posuny výuky, je v dnešní uspěchané době velkou devizou.

Joseftatínek

Angličtinu přes Skype s Danem jsem dělala, hlavně abych, se připravila na školu v zahraničí. V českých školách se učí hlavně gramatika, což je ze začátku dobře, ale skoro žádná konverzace. A jak jsem po letech v zahraničí zjistila, to je to nejdůležitější. S Danem jsme dělali různá cvičení na gramatiku, ale hlavně co šlo, tak bylo vysvětleno v angličtině a prostě většina rozhovoru v angličtině probíhala a to mi nejvíc pomohlo. V konečném výsledku, co jsem se za ty roky naučila, je nebát se mluvit a mluvit a mluvit jinak se angličtinu nikdo nenaučí i kdyby přečetl stovky knih. Angličtina přes Skype má výhodu, že je to jeden na jednoho a nemusíte se u toho stydět a můžete mluvit úplně o čemkoli hlavně že je to v angličtině plus mluvíte s člověkem který tu angličtinu ovládá takže vás při jakékoli chybě může opravit bez toho aby vás soudil takže vůbec neutrpí vaše sebevědomí a navíc se toho hodně naučíte.

Jana FialováEdmonton

Vyzkoušejte zdarma a nezávazně 30min

Pro nově registrované studenty nabízím možnost využití konzultace 30min zdarma, která je v hodnotě 195,- Kč.

Vyplňte prosím kontaktní formulář a domluvíme se na termínu, který Vám bude vyhovovat