Reference

„Angličtina s Danem je událost, na kterou se vždycky těšíme. Každá lekce nám dodá tolik sebevědomí, co rok samostudia. Nepřeháníme. Dan má totiž všechno, co čekáte od skvělého učitele: vědomosti, empatii a smysl pro humor.“
Honza a Míša Tůmovi
https://www.balanc.online
Ráda bych chtěla tímto poděkovat Danovi za jeho velkou pomoc s mou jazykovou přípravou na pracovní cestu do zahraničí. Je to velice vstřícný, přátelský a intuitivní člověk. Naprosto dobře vždy odhadl jak mi s angličtinou pomoci. Toužíte - li po individuální, flexibilní a efektivní výuce, určitě naváhejte! Prošla jsem jazykovými kurzy i individuální výukou"nad učebnicí". Rozdíl byl znát již po několika společných hodinách. Danovi se podařilo mě rozmluvit, naučil mě spoustu technik, jak si poradit v situacích, kdy nerozumím a nepřichází ta správná anglická slovíčka. 🙂 Gramatika šla přirozeně ruka v ruce anglickou konverzací. Jednoznačně jeho služby doporučuji!! Zároveň přeji Vám i Danovi mnoho úspěchů a radosti nejen s angličtinou.
Šárka
Brno
S výukou u Dana jsem maximálně spokojená. Po cca 15 letech jsem překonala syndrom tzv. věčného začátečníka a vidím, že konečně postupuji kupředu. Navíc vím, že se učím současnou angličtinu od lektora s profesionálním přístupem a dobrou pedagogikou výuky. Přitom nejsem zahlcovaná nekonečným množstvím gramatických pouček a jevů, které mě vždy frustrovalo. Vrámci Danova pozitivního přistupu si také uvědomuji své slabší stránky a mám hlavně chuť na nich pracovat. Dokonce se těším i na domácí úkoly, které mi pomáhají upevnit probírané učivo. Velmi užitečná je časová flexibilita lektora, která také odbourává stres tím , že se učím v době, kdy se mohu plně soustředit. Základem výuky je důraz na mluvený projev, což je samozřejmě to základní a v běžném kursu naprosto nedostačující, vzhledem k množství studentů. Osobně jsem překvapená, jaké dělám pokroky a vidím, že se angličtinu mohu opravdu naučit, navíc pod velmi kvalitním a efektivním vedením.
Alice Schweinerová
Karlovy Vary
Díky Danovu pozitivnímu a osobnímu přístupu jsem po mnoha letech překonala syndrom studenta, který má sice pasivní znalost AJ, ale aktivní používání byl problém.. Již po pár lekcích s Danem jsem schopná v angličtině aktivně komunikovat. Pro tento způsob výuky jsem se rozhodla na doporučení mé kamarádky a rozhodně i já mohu doporučit dále!
Mgr. Pavla Jakubcová
Mladá Boleslav
Anglicky jsem se snažila naučit více než 20 let, ale díky školnímu typu výuky si můj mozek vybudoval takový odpor, že jakékoli snahy o praktické použití ve mě vyvolávaly pocit trapnosti a následně beznaděje. Myšlenka výuky přes Skype mě velmi zaujala, protože mi umožňuje výběr nejen času, ale také místa, kde bude hodina probíhat. Díky Danovu osobnímu přístupu, který respektuje a podporuje mé silné stránky a pomáhá překonat nechuť a obavy, jsem nejenom ve studiu vydržela, ale naše hodiny se do mého rozvrhu včlenily natolik, že mi jejich případná absence chybí 🙂 Angličtinu jsem již po pár hodinách začala aktivně používat, zmizel strach a stud, a ačkoli mám stále co zlepšovat, vím, že to nejtěžší mám již zvládnuto. Angličtina pro mě již není strašák, už se mi nezastavuje srdce, když se cizinec zeptá na cestu a necítím se trapně, když mu odpovídám. Překonala jsem syndrom věčného začátečníka a rozhodně budu ve studiu ráda dál pokračovat. Dana - Učitele online - mohu vřele doporučit jak začátečníkům, věčným začátečníkům, tak i pokročilým.
Markéta Novotná
Praha
Styl výuky přes skype je pro mě, aktuálně matku na mateřské, nejlepší možný způsob, jak pokračovat v rozvoji angličtiny a zároveň neřešit, že nemám uklizeno v bytě a někdo má přijít, případně, že musím někde v určitou dobu být. Jsem také maximálně spokojená se stylem lekcí, Dan umí výborně motivovat, jeho přístup je naprosto ojedinělý a díky kombinaci všech faktorů vím, že se opravdu zlepšuji! Za to moc děkuji!
Ing. Eva Behenská
Praha
Angličtinu mám ráda, protože Dan je hodný a dobrý učitel. Všechno je pro mě srozumitelné a jasné a naučím se s ním víc než ve škole.
Terezka
Praha
Angličtina mě baví, protože Dan je dobrý učitel, mluví zřetelně a je s ním zábava. Má taky hodně nápadů, jak hodiny oživit.
Alánek
Praha
S výukou jsme velmi spokojeni. Děti se na hodiny vždy těší. Angličtinu teď mají opravdu rády,jsou si v ní jistější a vyjadřují se mnohem lépe a sebevědoměji.Dan je spolehlivý,vždy skvěle připravený a pozitivně naladěný. Jedná se o skutečné učení hrou, a to děti motivuje a baví.Výuka je koncipována s přihlédnutím k individuálním potřebám dětí,což také velmi oceňujeme.
Hanka
maminka
S angličtinou jsme velmi spokojeni, ve škole má syn největší slovní zásobu ze všech dětí.Navíc se na angličtinu s Danem vždy těší, takže je to pro nás spojení zábavného s užitečným. Dana jsme doporučili i dalším známým a také si nemohou angličtinu vynachváit.
Šárka
maminka
Výuka cizího jazyka tímto způsobem a to nemluvím o profesionalitě přístupu lektora, je pro mě a mé děti neskutečně výhodná, díky flexibilitě a osobnímu přístupu, které tento sytém umožňuje. Aktivní reflexe od učitele po každé lekci s elektronickým přepisem se také hodí a pružnost, jak se dají řešit časové posuny výuky, je v dnešní uspěchané době velkou devizou.
Josef
tatínek
Angličtinu přes Skype s Danem jsem dělala, hlavně abych, se připravila na školu v zahraničí. V českých školách se učí hlavně gramatika, což je ze začátku dobře, ale skoro žádná konverzace. A jak jsem po letech v zahraničí zjistila, to je to nejdůležitější. S Danem jsme dělali různá cvičení na gramatiku, ale hlavně co šlo, tak bylo vysvětleno v angličtině a prostě většina rozhovoru v angličtině probíhala a to mi nejvíc pomohlo. V konečném výsledku, co jsem se za ty roky naučila, je nebát se mluvit a mluvit a mluvit jinak se angličtinu nikdo nenaučí i kdyby přečetl stovky knih. Angličtina přes Skype má výhodu, že je to jeden na jednoho a nemusíte se u toho stydět a můžete mluvit úplně o čemkoli hlavně že je to v angličtině plus mluvíte s člověkem který tu angličtinu ovládá takže vás při jakékoli chybě může opravit bez toho aby vás soudil takže vůbec neutrpí vaše sebevědomí a navíc se toho hodně naučíte.
Jana Fialová
Edmonton

Máte nějaký dotaz? Napište mi