Angličtina pro děti

Dovolená – relax i nová přátelství

Teploměr se dostává do normálních letních teplot a tak je na čase připravit se na dovolenou. Řada z nás už tolik nespoléhá na vrtochy letošního počasí, a tak své kroky směřuje někam na jih, kde je klima přece jen stabilnější a není třeba se obávat toho, že zrovna v týden mé dovolené bude pořád pršet.

Dovolená přináší nejenom relax, který by měl být tím nejdůležitějším pro načerpávání nových sil, ale také možnost zastavit se, zapřemýšlet, co dál a jak zlepšit svůj současný život. Dovolená také přináší možnost nevšedních setkání, pro která není v běžném hektickém životě příliš mnoho místa.

Pokud již máte s angličtinou určitou zkušenost navrhuji Vám, abyste svou dovolenou využili také k praktickému procvičení. Je možné, že jste celý rok neměli příležitost anglicky hovořit a právě proto je dovolená ideální příležitostí na malou změnu.

Rád vám pomůžu posunout se v angličtině dál. Přidejte se:

Zkuste na chvilku opustit své staré zajeté koleje a nebojte se pustit do konverzace i s cizími lidmi. Na dovolených jsou lidé většinou naladěni „dovolenkově“ a tak i Ti uzavřenější se najednou proměňují v hovorné postavičky:-)

Nic neztratíte.

Je úplně jedno, na jaké úrovni angličtiny jste. Mnohem důležitější je použít to, co již znáte. Nebojte se někoho pozdravit oslovit. Stačí, když řeknete pár zdvořilostních vět. Už i tím se nesmírně zlepšíte a hlavně získáte větší sebejistotu.

Nikdy nevíte, na koho narazíte. Můžete se seznámit s velmi zajímavými a inspirativními lidmi, kteří by bez konverzace prošli kolem Vás bez povšimnutí. Z takových setkání můžou vzniknout nová přátelství a přátelství patří mezi to nejcennější, co člověk může mít 🙂

Vyzkoušejte 30min angličtiny se mnou zcela zdarma a nezávazně. Objednat se můžete na zde.

Dan

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..