Angličtina online - Měsíční kurz

Je vhodný pro naprostou většinu studentů, a to hlavně proto, že spolu pracujeme pravidelně a tempo si určujete dle vašich momentálních časových možností. Doporučuji pro pravidelnou výuku.

 • 1

  Konzultační hodiny

  Z pravidla 2x za týden spolu budeme komunikovat prostřednictvím Skype (nebo jiného domluveného způsobu). Během těchto hodin se zaměříme především na vysvětlení oblasti angličtiny, kterou budeme právě probírat, ale hlavně budeme vše procvičovat prakticky tak, abyste mohli angličtinu ihned používat.
 • 2

  Domácí studium

  Po každé konzultační hodině Vám zašlu na vypracování nejrůznější druhy úkolů. Jakmile úkol vypracujete, zašlete mi ho mailem. Já úkol opravím a dle daných výsledků stanovím další postup studia.
 • 3

  Jsem Váš rádce

  Během studia se může vyskytnout situace, kdy budete potřebovat něco okamžitě vysvětlit, nebo se na něco zeptat. Můžete mě kdykoliv kontaktovat přes Skype (zaslat zprávu) nebo e-mailem. Odpovídám hned, jak je to možné.

      Přihláška do měsíčního kurzu

2.490,- Kč

Délka měsíčního kurzu může být flexibilní. Pokud nebudete časově stíhat, lze kurz prodlužovat.

Vyzkoušejte zdarma a nezávazně 30min

Pro nově registrované studenty nabízím možnost využití konzultace 30min zdarma, která je v hodnotě 145,- Kč.

Vyplňte prosím kontaktní formulář a domluvíme se na termínu, který Vám bude vyhovovat

Anglicky jsem se snažila naučit více než 20 let, ale díky školnímu typu výuky si můj mozek vybudoval takový odpor, že jakékoli snahy o praktické použití ve mě vyvolávaly pocit trapnosti a následně beznaděje.  Myšlenka výuky přes Skype mě velmi zaujala, protože mi umožňuje výběr nejen času, ale také místa, kde bude hodina probíhat. Díky Danovu osobnímu přístupu, který respektuje a podporuje mé silné stránky a pomáhá překonat nechuť a obavy, jsem nejenom ve studiu vydržela, ale naše hodiny se do mého rozvrhu včlenily natolik, že mi jejich případná absence chybí 🙂 Angličtinu jsem již po pár hodinách začala aktivně používat, zmizel strach a stud, a ačkoli mám stále co zlepšovat, vím, že to nejtěžší mám již zvládnuto. Angličtina pro mě již není strašák, už se mi nezastavuje srdce, když se cizinec zeptá na cestu a necítím se trapně, když mu odpovídám. Překonala jsem syndrom věčného začátečníka a rozhodně budu ve studiu ráda dál pokračovat. Dana - Učitele online - mohu vřele doporučit jak začátečníkům, věčným začátečníkům, tak i pokročilým.

Markéta NovotnáPraha

Jsme na stejné lodi

Podstata výuky vychází z oboustranné spolupráce a je založena na důvěře. Chci, abyste se cítili příjemně a užívali si radost z vašich úspěchů 🙂

Styl výuky přes skype je pro mě, aktuálně matku na mateřské, nejlepší možný způsob, jak pokračovat v rozvoji angličtiny a zároveň neřešit, že nemám uklizeno v bytě a někdo má přijít, případně, že musím někde v určitou dobu být. Jsem také maximálně spokojená se stylem lekcí, Dan umí výborně motivovat, jeho přístup je naprosto ojedinělý a díky kombinaci všech faktorů vím, že se opravdu zlepšuji! Za to moc děkuji!

Ing. Eva BehenskáPraha

S výukou jsme velmi spokojeni. Děti se na hodiny vždy těší. Angličtinu teď mají opravdu rády,jsou si v ní jistější a vyjadřují se mnohem lépe a sebevědoměji.Dan je spolehlivý,vždy skvěle připravený a pozitivně naladěný. Jedná se o skutečné učení hrou, a to děti  motivuje a baví.Výuka je koncipována s přihlédnutím k individuálním potřebám dětí,což také velmi oceňujeme.

Hankamaminka