Angličtina online - Konzultační hodiny

Konzultujete konkrétní oblast angličtiny, která vás zajímá a na kterou se chcete zaměřit. Můžou to být nejrůznější gramatické okruhy, konverzace na dané téma nebo konkrétní problém, se kterým jste se setkali ve škole nebo při studiu angličtiny. Doporučuji v případě, kdy budete potřebovat s angličtinou rychle pomoci. Například v případě, že se chystáte do zahraničí, čekají vás zkoušky ve škole….

 • 1

  Rychlost

  Čeká vás cesta do zahraničí a potřebujete se rozmluvit a připravit na možné situace, které mohou nastat? Tak právě pro vás je vhodná tato forma, kterou můžete později propojit s měsíčním kurzem.
 • 2

  Nejenom pro studenty

  Pro přípravu na zkoušky, které vás v nejbližší době ve škole čekají. Procvičení aktuálního okruhu znalostí.
 • 3

  Flexibilita

  Konzultační hodiny si můžete předplatit a využít je kdykoliv budete potřebovat.

Přihláška do konzultačních hodin

290,- Kč

Cena za jednu hodinu (60 min)

Vyzkoušejte zdarma a nezávazně 30min

Pro nově registrované studenty nabízím možnost využití konzultace 30min zdarma, která je v hodnotě 145,- Kč.

Vyplňte prosím kontaktní formulář a domluvíme se na termínu, který Vám bude vyhovovat

Angličtina  mě baví, protože Dan je dobrý učitel, mluví zřetelně a je s ním zábava. Má taky hodně nápadů, jak hodiny oživit.

AlánekPraha

Výuka cizího jazyka tímto způsobem a to nemluvím o profesionalitě přístupu lektora, je pro mě a mé děti neskutečně výhodná, díky flexibilitě a osobnímu přístupu, které tento sytém umožňuje. Aktivní reflexe od učitele po každé lekci s elektronickým přepisem se také hodí a pružnost, jak se dají řešit časové posuny výuky, je v dnešní uspěchané době velkou devizou.

Joseftatínek

Jsme na stejné lodi

Podstata výuky vychází z oboustranné spolupráce a je založena na důvěře. Chci, abyste se cítili příjemně a užívali si radost z vašich úspěchů:-)

S angličtinou jsme velmi spokojeni, ve škole má syn největší slovní zásobu ze všech dětí.Navíc se na angličtinu s Danem vždy těší, takže je to pro nás spojení zábavného s užitečným Dana jsme doporučili i dalším známým a také si nemohou angličtinu vynachváit.

Šárkamaminka

Angličtinu  mám ráda, protože Dan je hodný a dobrý učitel. Všechno je pro mě srozumitelné a jasné a naučím se s ním víc než ve škole.

TerezkaPraha